Coronavirus
A guide for your business

TOUGHBOOK a Vysokozdvižné vozíky – dokonalý pár pro vysokou produktivitu

Využíváte své vysokozdvižné vozíky na maximum? Vybavte je technologií TOUGHBOOK a připojte je ke správným systémům a vaše produktivita a efektivita tak dosáhne nových rozměrů.

 • V reálném čase můžete přidělovat úkoly a měnit plány
 • Informace o dokončení úkolu mohou být přenášeny okamžitě, aniž byste je museli tisknout
 • Výpočty zásob v reálném čase jsou přesné a rychlé
 • Šetříte čas a eliminujete chyby při kontrole
 • Zaměstnance a zdroje využíváte účinně a efektivně

Automatizace je cesta do budoucnosti

Automatizace je rostoucím trendem, ve skladech i mimo ně, vedeným potřebou řešení pro nepřetržité sledování a vyhledávání v reálném čase od expedice až po dodání. Není překvapením, že se vysokozdvižné vozíky staly ústředním bodem automatizace s příslibem 25% zvýšení produktivity.

Robustní technologie, jako jsou tablety nebo handheldová zařízení TOUGHBOOK, jsou ideálním společníkem automatizovaného parku vysokozdvižných vozíků, který zobrazuje informace o umístění a uložení produktu a prioritě objednávky a sdílí je prostřednictvím Wi-Fi nebo 4G technologie pro komunikaci a výměnu dat v reálném čase.

A to je jen začátek. Spojení vašich vysokozdvižných vozíků a našich mobilních řešení otevírá vašemu podnikání celý svět možností ...

Přizpůsobivost

Vaše spolehlivé, víceúčelové řešení

Odolná technologie pro nepřetržitou výkonnost a minimální prostoje

Nenechte se oklamat našimi ergonomickými a lehkými designy. Zařízení TOUGHBOOK jsou těžcí hráči.

Každý aspekt našeho softwaru byl přizpůsoben tak, aby práce ve skladu byla hračka: od vestavěné funkce pro výběr hlasu až po snadnou integraci s vaším WMS, která vám přinese práci bez prostojů.

Díky možnosti přenášení hardwarových funkcí, jako jsou čtečky čárových kódů nebo RFID, a flexibilnímu dokování, jenž umožňují přenést zařízení z vysokozdvižného vozíku na stůl a pozdravit tak správu skladu, která se nezastaví, máte vše v jednom kompaktním zařízení.

Zařízení TOUGHBOOK jsou speciálně zkonstruována s ohledem na specifické výzvy prostředí skladu a vysokozdvižných vozíků.

Zařízení TOUGHBOOK jsou 7krát spolehlivější než obvyklý průměr v oboru

Vysoce mobilní, mimořádně přizpůsobivá

Důkladně otestovaná odolnost proti prachu, vodě, kapkám, nárazům, vibracím a extrémním teplotám, abyste mohli svou práci zvládat na maximum.

Práce bez omezení

Robustní, antireflexní multidotykové obrazovky umožňující práci v rukavicích zajišťují plynulý a ničím nerušený provoz.

IP certifikace a splnění požadavků vojenského standardu pro test vibrací
Montážní řešení

Zakázková řešení dokování vozidel

Vytvořte mobilní kanceláře pro svůj vozový park vysokozdvižných vozíků

Stejně jako zařízení TOUGHBOOK jsou i naše maximálně odolné doky a držáky pro vozidla ergonomicky navrženy a důkladně testovány. Navíc poskytují kompletní a bezpečná řešení, která jsou snadno přenosná mezi vozidly.

 • Testováno s ohledem na vlhkost, vibrace, otřesy a teplotu
 • Seznamte se s evropskými právními předpisy týkajícími se zdraví a bezpečnosti
 • Snadno přenosné mezi vozidly – stačí připnout a můžete vyrazit
 • Navrženo pro optimalizaci bezdrátového připojení
 • Bezproblémová integrace se stávajícími technologiemi
 • Více možností upevnění
Další informace o integraci vozidel

Vaše řešení, vaše cesta

Kromě běžných možností lze naše dokovací řešení také plně přizpůsobit. Spolupracujeme s vámi ve všech fázích navrhování dokonalého dokovacího řešení. Naši odborníci splní vaše podnikatelské potřeby od vytvoření koncepce až po instalaci a mnohem víc.

Proč je provoz pevných počítačů nákladný

Každoročně jsou všechny vysokozdvižné vozíky odstavovány na řadu hodin kvůli plánovaným údržbám nebo neplánovaným opravám.

V takovém případě je mimo provoz také každý z pevně zabudovaných počítačů.

A naopak, pokud je třeba provést opravu, údržbu nebo aktualizaci počítače, pak se i samotný vysokozdvižný vozík stává nepoužitelným.

A pokud vezmeme v úvahu celý rozsáhlý vozový park, přicházíte tak o významnou část pracovní doby a samozřejmě i o peníze.

Naše speciální doky mají montážní desky VESA, díky kterým lze zařízení snadno a bezpečně přemisťovat z držáku na držák a z vozidla na vozidlo. Žádné poškození a žádné prostoje.

Bezpečnost a zabezpečení řidiče

Bezpečnost na prvním místě. Za každých okolností.

Péče o vaše důležitá aktiva  

Vaši operátoři potřebují okamžitý přístup k digitálním informacím, tedy mít je na dosah ruky. Nic by však nemělo ohrozit bezpečnost – jejich ani vaši.

Náš software pro vypínání obrazovky automaticky deaktivuje obrazovky zařízení při pohybu vozidel, čímž se snižuje riziko rozptylování pozornosti řidiče.

Automatický zámek obrazovky na nečinných zařízeních navíc zajišťuje, že veškerá citlivá data zůstanou plně chráněna.

Bezdrátové připojení

Optimalizovaná bezdrátová konektivita

Skutečně mobilní produktivita

Aby bylo možné zaručit hladký chod vašeho provozu, vaši řidiči vyžadují okamžitý a nepřerušovaný přístup k důležitým informacím o skladu, plánování dodávek a komunikaci. Musí být také schopni zaznamenávat a sdílet data v pohybu. Žádná zpoždění. Žádné prostoje.

Díky optimalizované konektivitě, která je v dnešním pracovním světě nutností, jsou vám k dispozici naši inženýři, kteří pomohou a poskytnou prvotřídní podporou integrace sítě

V prostředích, kde je zásadní vynikající bezdrátový signál, mají zařízení TOUGHBOOK optimalizované antény WiFi, které splňují nejvyšší úrovně standardů konektivity pro bezproblémové připojení. Můžete si tedy užívat práci s vysokou rychlostí a krátkou dobou odezvy, se silnějším signálem a maximální stabilitou připojení.

Vestavěné řešení pro změnu k lepšímu

Naše zařízení jsou standardně vybavena integrovanou sítí LAN, bezdrátovou sítí LAN a Bluetooth, volitelnými funkcemi WWAN (3G / 4G) a GPS pro sdílení a komunikaci informací v reálném čase. Pomáháme omezovat množství chyb, zrychlovat a zefektivňovat pracovní postupy.

Mimořádná účinnost

Naše externí antény posilují sílu signálu na vzdálených místech.

Zdroj napájení

Více energie pro vysokozdvižné vozíky a více energie z nich

Napájení a řízení na míru

Abyste byli stále produktivní, potřebují vaše vysokozdvižné vozíky přístup k napájení. Zařízení TOUGHBOOK jsou stále napájena, ať jsou vysokozdvižné vozíky kdekoli, díky špičkové prodloužené životnosti baterie, flexibilním možnostem konfigurace vstupu/výstupu a odolným, lehkým napájecím adaptérům, které dokážou zvládat kolísavé teploty a náročné podmínky práce ve skladu.

Flexibilní napájení

Můžete si vybrat z maximálně odolných adaptérů DC/DC vysokozdvižného vozíku vyvinutých speciálně pro zabránění přepětí a poškození mobilních zařízení. K dispozici pro napájecí zdroje 12-32Vdc, 20-60Vdc a 70-110Vdc; délky kabelů a konektory lze upravit podle vašich přesných požadavků.

Trvalá výkonnost

Prodloužená životnost baterie. Možnosti výměny za provozu. Až 24h provoz. Zařízení TOUGHBOOK zvládnou několik směn s různými uživateli.

Energie dodávaná jakkoli a kdykoli to potřebujete

TOUGHBOOK uzavřel partnerství se společností Lind Electronics a spojil svá zařízení s časovačem Lind Shut Down Timer (SDT), který chrání baterie a komunikační zařízení vysokozdvižného vozíku před nadměrným vybíjením, nízkým napětím a vysokým napětím. Znamená to také, že se počítače zapínají nebo vypínají v propojení se spuštěnými vysokozdvižnými vozíky.

Věděli jste, že?

Naše doky a držáky lze zkonstruovat tak, aby dále optimalizovaly bezdrátové připojení mobilních počítačů, ato díky volitelné duální průchozí anténě.

HLASOVÁ řešení OMNIA

Víc než jen hardware

Periferní zařízení, příslušenství, poradenství a software k rozšíření možností vašich zařízení TOUHGBOOK

Tablety a handheldová zařízení TOUGHBOOK jsou výkonné nástroje. Ale propojte je se širokou škálou softwarů, příslušenství a odolných periferních zařízení a stanou se dokonalým společníkem vašeho parku vysokozdvižných vozíků.

Zapojte svůj hlas

Nyní můžete obohatit svá robustní zařízení o hlasové možnosti díky softwaru Omnia TOUGHBOOK, který byl vyvinut jako součást našeho uceleného řešení. Je funkční i v hlučném průmyslovém prostředí a přináší významné zlepšení produktivity, přesnosti a účinnosti. Operátoři vysokozdvižných vozíků jednoduše používají hlasové příkazy k vychystávání, opravám a inventarizaci, přičemž mohou současně provádět další úkoly.

Software vyvinutý pro vás

Můžeme pro vás také vyvinout přizpůsobený software a aplikace, včetně vytváření vlastních obrázků, přizpůsobených vstupních stránek a aplikací určených pro váš provoz a operátory vysokozdvižných vozíků.

Více připojení, více funkcí

Zařízení TOUGHBOOK ve vašich vysokozdvižných vozících lze vybavit (nebo k nim připojit) širokou škálou specializovaných periferií, včetně čteček čárových kódů a otisků prstů, mobilních tiskáren, jednotek USB, vícebodových nabíječek, externích počítačů s monitory a mnoha dalších zařízeních.

Více informací o našem odolném příslušenství najdete zde.

Další informace o technologii vysokozdvižného vozíku s přístroji TOUGHBOOK

Stáhněte si naši brožuru pro vysokozdvižný vozík a objevte celou škálu zařízení TOUGHBOOK, řešení pro dokování a montáž a příslušenství.

STÀHNOUT BROŽURU
TOUGHBOOK-jako-služba

TOUGHBOOK-jako-služba

Možnosti financování pro vaše technologie

O co přesně jde?

Unikátní bezúročný model měsíčních plateb pro vaše řešení TOUGHBOOK.

Proč se o něj zajímat?

Získáte přístup k nejnovější technologii vysokozdvižných vozíků zcela přizpůsobené vašemu podnikání. Bez velkých počátečních nákladů. Včetně služeb na konci životnosti.

A co dál?

Vzhledem k tomu, že TOUGHBOOK-jako-služba je založen na předplatném, budete těžit z výhod provozních nákladů. To je pro vaše finanční výsledky mnohem lepší.


Co lze zahrnout do balíčku plateb s 0% úroky?

Technologie vysokozdvižného vozíku s přístroji TOUGHBOOK

Můžemevás seznámit s dostupnými možnostmi a pomůžeme vám pochopit, co bude pro vašepodnikání nejlepší.

Zavřít